![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjmx6JCY8JEeCn9IaqtWeZVaXX2wlqoonC-GIdVSnlqvBaZ5inAH1kr_E_qfR8Xz4AvkDal4ZgPvSIF3clgrCtxreuBxMrtb-6Lr2MVsROBbgiQxTlJKcPqNbiNleHhmRAHUesM2nlSYiQ/w488-h441/%25CE%25A3%25CE%25B1%25CE%25BD%25CF%2584%25CE%25BF%25CF%2581%25CE%25B9%25CE%25BD%25CE%25B7+1984.jpg)
Η διαστημική disco ξαναχτυπά!
Η προσεδάφιση γίνεται στον τέταρτο κρατήρα του ηφαιστείου!
Αν και το ηφαίστειο της Σαντορίνης βρίσκεται σε <σχετική ηρεμία>,αν τύχει και βρεθείτε στην περίφημη καλντέρα(που έχει ύψος περίπου 300 μέτρα)θα παρατηρήσετε πως από τους ηφαιστειακούς κρατήρες αναδύονται αέρια,υδρατμοί και θείο.
συνεχίζεται...
(θα ακολουθήσει αφιέρωμα-σετ-στον αντίποδα της Μουσικής σκηνής,εκείνης της εποχής,με τους χαρακτηριστικούς ήχους του <Shock Wave> Bar των 80'ς στα Φηρά.)
Σημειώσεις,Φώτο & Μουσικές επιλογές:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhAuylY1yp8PGgBWOZtq5EnpqmssUvecQYF2GCyN6gnsLqaFmQd3FvZf32Yg2p7gXMAX4sb2covejG8WsJB3KDn_LuoyMUd5HANNBM1IO5Fuo0YOV1an6xUTHMCIOUETZ_AOitI5hcZNz4/w134-h150/Dj+Baszil.jpg)
Γιάννης Βασιλείου.
Set Start Here:
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου